27.06

Nutkowe warsztaty podczas SEE BLOGGERS ŁÓDŹ

See Bloggers Łódź to największy festiwal dla twórców internetowych i influencerów w Polsce. 23 i 24 w Łodzi mieliśmy wielką przyjemność spotkać się z Wami podczas tego niezwykłego wydarzenia. See Bloggers to nie tylko okazja do prezentacji produktów, ale też okazja do rozmów, wymiany poglądów i opinii na tematy kosmetyczne, modowe, dotyczące zdrowego odżywiania, wychowywania dzieci.  Wydarzenie zostało zorganizowane w niezwykle klimatycznych halach zespółu budynków dawnej Elektrowni Łódzkiej, w której obecnie działa instytucja kultury prowadzona przez Miasto Łódź i Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pod nazwą „EC1 Łódź — Miasto Kultury” w Łodzi.

Misją  organizatorów jest edukacja uczestników i zachęcenie ich do wymiany własnych doświadczeń. W szóstej edycji wydarzenia, która już za nami zjawiło się ponad 2000 uczestników!

Dla naszej marki, naszego zespołu była to okazja nie tylko do prezentacji fitokosmetyków NUTKA, ale do zorganizowania warsztatów tworzenia indywidualnych kosmetyków do kąpieli, z możliwością wybrania swojego zapachu, koloru, czy dodatków sprawiających, że żel do kąpieli był jedyny i niepowtarzalny. Warsztaty były prowadzone na stoisku NUTKA naturalnie polska i były okazją do rozmowy, do prezentacji naszej wizji tworzenia kosmetyków.

Dziękujemy za to spotkanie i do zobaczenia wkrótce!

    

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl