24.09

Uroczysta GALA 30-lecia grupy PRYMAS&PRYMAS oraz otwarcie fabryki MADONIS

21 września 2018 to dla grupy Prymas&Prymas niezwykła data. Właśnie 21 września bieżącego roku  postanowiono uczcić dwa niezwykłe wydarzenia, pierwsze i najważniejsze to 30-lecie firmy Agrecol, drugie, inaugurujące oficjalnie otwarcie nowej, ultranowoczesnej fabryki MADONIS, produkującej kosmetyki, chemię gospodarczą i w przyszłości suplementy diety.

Gala 30-lecia odbyła się w nowo wybudowanym budynku fabryki Madonis, w pięknie zaaranżowanych halach, które na dzień gali zamieniły się w olśniewające sale, wypełnione światłem i kolorem. Obchody 30-lecia były okazją nie tylko do przypomnienia historii firmy, która splata się z historią rodziny Prymas, ale  również do uhonorowania klientów zarówno na rynku ogrodniczym jak i chemicznym, instytucji naukowych oraz długoletnich pracowników firmy.  Galę uświetnił koncert Piotra Rubika „Moja historia”, artysta już po raz drugi wzbogacił swoją muzyką wydarzenia ważne dla grupy P&P.

Uroczystość 30-lecia w naturalny sposób wplotła się w przedstawienie planów związanych z intensywnym rozwojem nowych gałęzi bardzo rodzinnego przedsiębiorstwa. Oficjalne otwarcie nowej fabryki to początek dynamicznego rozwoju obecności firmy Madonis w takich kategoriach rynku jak kosmetyki naturalne oraz niezwykłe kosmetyki dla domu. Nowy zakład to między innymi 7 wydziałów produkcyjnych, 21 linii procesowych oraz nowoczesne Centrum Badań i Rozwoju z bogato wyposażonym laboratorium mikrobiologicznym, fizykochemicznym oraz biotechnologicznym.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl